×
.
Assa Kimya

100 yılı aşkındır deri sektöründe bulunan firmamız, Salih ZENGİN tarafından 1920 yılında kurulmuştur. Gelecek yıllarda teknolojinin de vermiş olduğu güç ve kalite anlayışı ile üretim sürecinde yeniliklere sahip olup, gelişen ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliklere kavuşmuştur. Baki ZENGİN, Selami ZENGİN ve Sedat Zengin’in de atılımlarıyla günümüz üretim anlayışına ayak uydurarak, tecrübeli ekibin bir araya gelmiş olmasıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Assa Kimya, günümüz teknolojisini, gerek alanında lider üreticilerden aldıkları ürünler gerekse tecrübeli teknik kadro sayesinde dünya ile aynı anda Türkiye pazarına sunmaktadır. 2022 yılı başında Gerede Deri İhtisas OSB’ deki yeni yerine taşınan firmamız, deri kimyasalları pazarlama işinin yanında, kurduğu retenaj tesisi ile müşterilerine, isteğe özel crust deri imalatı hizmeti de vermeye başlamıştır. Alanında uzman mühendis ve teknisyenlerimiz sayesinde deri işleme süreçlerini ve bütün yapılan işlemleri büyük bir titizlik ve disiplinle kayıt altına alarak, çevrenin korunmasının ve iyileştirilmesinin bilincinden hareketle; ürünlerin, girdilerin ve faaliyetlerin kalitesini, çevreye olan etkilerini en aza indirerek daha da artırmayı amaçlamıştır.

Assa Kimya ve Deri İmalatı kendisine motto olarak Kalite Hakeder’ i benimsemiştir.

Güvenilir2000 yılından bu yana sektörde hizmet veren firmamız, müşterilerimizin bilgi gizliliği konusunda titiz davranmaktadır.
KaliteliÜrünlerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile üretimlerinizi yüksek standartlara ulaştırıyoruz.
ÇevreciYaşadığımız gezegen ve tüm dünya canlıları adına sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

‘’Teknolojinin de vermiş olduğu güç ve kalite anlayışı ile üretim sürecinde yeniliklere sahip olup, gelişen ihtiyaçlara cevap veriyoruz.’’

assa-cevre-back
Çevreye ve İnsana Saygılı

Assa Kimya olarak; insan ve çevre temasına işleyişimizin ana iskeletinde yer vermekteyiz. İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemi standartları çatısı altında gereken duyarlılığı her alanda bilfiil göstermekteyiz.